pk malewsl maleath malecisco maleecdl maleetweening malewlab maleskzkl male

Badania nowo przyjętych uczniów klas I Technikum

Badania nowo przyjętych uczniów klas I Technikum przez lekarza medycyny pracy odbędą się:

• 28 sierpnia (czwartek) 2014r. od godziny 8,00,
  • 29 sierpnia (piątek) 2014r. od godziny 8,00.

Dokładny harmonogram dostępny będzie na stronie internetowej szkoły w ostatnim tygodniu sierpnia.

Badania są obowiązkowe.

Etap międzyszkolny V Powiatowego Konkursu z Języka Polskiego

IMG_28795 kwietnia 2011 o godzinie 9.00 odbył się etap międzyszkolny V Powiatowego Konkursu z Języka Polskiego "Granice mojego języka są granicami mojego świata" . Wzięło w nim udział wzięło 55 uczniów wyłonionych w etapach szkolnych spośród 170 uczestników etapów szkolnych. W konkursie brali udział przedstawiciele 12 szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Oświęcimskiego. Organizatorami konkursu byli : Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. St. Jasieńskiego w Oświęcimiu oraz Zespół doradców metodycznych przy MCDN ODN w Oświęcimiu. Patronat nad konkursem ,kolejny już raz , objął Starosta Powiatu Oświęcimskiego, "Polska Gazeta krakowska" i Wydawnictwo STENTOR.

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowało się także pięciu uczniów naszej szkoły: Krystian Pezdan, Klaudia Stachura, Agata Kubica, Jakub Pawłowski, Łukasz Czaja.

Finał konkursu i uroczyste wręczenie nagród 20 kwietnia.

Nasza Oferta Edukacyjna

policyjnaklasy policyjne