pk malewsl maleath malecisco maleecdl maleetweening malewlab maleskzkl male

Badania nowo przyjętych uczniów klas I Technikum

Badania nowo przyjętych uczniów klas I Technikum przez lekarza medycyny pracy odbędą się:

• 28 sierpnia (czwartek) 2014r. od godziny 8,00,
  • 29 sierpnia (piątek) 2014r. od godziny 8,00.

Dokładny harmonogram dostępny będzie na stronie internetowej szkoły w ostatnim tygodniu sierpnia.

Badania są obowiązkowe.

Etap międzyszkolny V Powiatowego Konkursu z Języka Polskiego

IMG_28795 kwietnia 2011 o godzinie 9.00 odbył się etap międzyszkolny V Powiatowego Konkursu z Języka Polskiego "Granice mojego języka są granicami mojego świata" . Wzięło w nim udział wzięło 55 uczniów wyłonionych w etapach szkolnych spośród 170 uczestników etapów szkolnych. W konkursie brali udział przedstawiciele 12 szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Oświęcimskiego. Organizatorami konkursu byli : Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. St. Jasieńskiego w Oświęcimiu oraz Zespół doradców metodycznych przy MCDN ODN w Oświęcimiu. Patronat nad konkursem ,kolejny już raz , objął Starosta Powiatu Oświęcimskiego, "Polska Gazeta krakowska" i Wydawnictwo STENTOR.

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowało się także pięciu uczniów naszej szkoły: Krystian Pezdan, Klaudia Stachura, Agata Kubica, Jakub Pawłowski, Łukasz Czaja.

Finał konkursu i uroczyste wręczenie nagród 20 kwietnia.

rekrutacja

Nasza Oferta Edukacyjna

Liceum Ogólnokształcące
policyjnaklasy policyjne
Technikum
informatyktechnik informatyk
Darmowe oprogramowanie Microsoft
mechatroniktechnik mechatronik

logistyktechnik logistyk

spedytortechnik spedytor

pojazdy samochodowetechnik pojazdów samochodowych
Darmowe kursy Prawa Jazdy

Dziennik Internetowy
wywiadowka    edus

plan lekcji    zastepstwa

zachowaj-rownowage

promocja-zdrowia-2012

Konkursy
{nomultithumb}
freedom day
czysta-energia
Ozety na Facebooku

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

eukrag facebook   logo 1procent

©2014 PZ3 STiO w Oświęcimiu